Kategorie wpisów
Zapraszamy do świata pełnego inspiracji i nietuzinkowych pomysłów, dzięki którym odmienicie wnętrza swoich mieszkań i domów.
Blog chmura tagów

ramy na wymiar

zamowienia indywidualne

bezpieczne zakupy

Blog wpisy
Obrazy z puzzli

Często po wielogodzinnej pracy nad układaniem obrazu z kilku tysięcy puzzli przychodzi czas aby zadać sobie pytanie- co teraz? Zniszczyć puzzle i włożyć z powrotem do pudełka? Wsunąć pod łóżko, lub położyć na szafie? A może powiesić na ścianie? W naszym artykule podpowiadamy jak zamienić układankę w piękny obraz, który będzie zdobił nasze ściany przez długie lata.

Dekoracja wnętrz - czyli jak i gdzie wieszać obrazy.

Większość z nas ma w domu obraz, grafikę, plakat, czy zdjęcia, które zalegają na dnie szafy, ponieważ nie wiadomo, jak i gdzie je zawiesić. Przybywamy z pomocą i kilkoma praktycznymi poradami, które podpowiedzą wybór miejsca tak, aby ozdoby na ścianach były dobrze wyeksponowane i stanowiły harmonijny element wnętrza.

Jak oprawić obraz? Nowoczesne i efektowne propozycje

Skuteczne i estetyczne oprawienie obrazu to spore wyzwanie, które odpowiednio pokierowane, może dać zaskakujący efekt. Warto więc poznać kilka najważniejszych wskazówek, dotyczących doboru ram, które są najbardziej znaczącym elementem, determinującym osiągnięty rezultat. Czym kierować się podczas wyboru ramy do obrazu, żeby uzyskać satysfakcjonujący i unikalny efekt, podkreślający specyfikę danego dzieła?

czytaj całość »
Jak oprawić pamiątki z wakacji? Sposoby na zatrzymanie ulotnych chwil

Wspomnienia wakacyjne, jak również związane z innymi, ważnymi wydarzeniami są niezwykle ulotne – ich utrwalenie staje się możliwe, dzięki fotografiom oraz innym pamiątkom, przywołującym na myśl przeżyte chwile. Warto wykorzystać nowoczesne możliwości ich eksponowania, dzięki czemu staną się unikalną ozdobą pomieszczeń oraz sposobem na zachowanie minionych momentów, do których z chęcią się powraca.

czytaj całość »
Lustra w aranżacji wnętrz – jak i gdzie wieszać?

W większości domów i mieszkań w Polsce lustra znajdują się jedynie w łazience  i przedpokoju. Przyzwyczailiśmy się do takiego stanu rzeczy. Warto jednak pomyśleć o innych pomieszczeniach, wyjść poza schematyczne myślenie i wykorzystać lustra również jako element aranżacji sypialni, salonu, czy kuchni. Możemy być zaskoczeni, jak ich użycie potrafi zmienić charakter i wielkość pomieszczenia.

czytaj całość »
  • 1
  • |
  • 2
  • |
  • 3
  • |
  • 4
Korzystne ceny
Najwyższa jakość
Szybka dostawa
Bezpieczne zakupy
Przyjazna obsługa

2017 © aluramy.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Sklep internetowy Shoper.pl

Powered by:veneo

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl