Kategorie wpisów
Zapraszamy do świata pełnego inspiracji i nietuzinkowych pomysłów, dzięki którym odmienicie wnętrza swoich mieszkań i domów.
Blog chmura tagów

ramy na wymiar

zamowienia indywidualne

bezpieczne zakupy

Blog wpisy
Dekoracja wnętrz - czyli jak i gdzie wieszać obrazy.

Większość z nas ma w domu obraz, grafikę, plakat, czy zdjęcia, które zalegają na dnie szafy, ponieważ nie wiadomo, jak i gdzie je zawiesić. Przybywamy z pomocą i kilkoma praktycznymi poradami, które podpowiedzą wybór miejsca tak, aby ozdoby na ścianach były dobrze wyeksponowane i stanowiły harmonijny element wnętrza.

Obrazy z puzzli

Często po wielogodzinnej pracy nad układaniem obrazu z kilku tysięcy puzzli przychodzi czas aby zadać sobie pytanie- co teraz? Zniszczyć puzzle i włożyć z powrotem do pudełka? Wsunąć pod łóżko, lub położyć na szafie? A może powiesić na ścianie? W naszym artykule podpowiadamy jak zamienić układankę w piękny obraz, który będzie zdobił nasze ściany przez długie lata.

Nowa lokalizacja Salonu Oprawy Galerii Ram

Miło nam zaprosić Państwa do nowej siedziby Galerii Ram, w której znajduje się punkt odbioru zamówień z ramkami z oferty sklepu internetowego Aluramy.pl. W Galerii Ram można kupić zarówno nasz asortyment ramek w cenie już od  2 zł za sztukę, jak i ekskluzywne ramy z listew włoskich, hiszpańskich, portugalskich w rewelacyjnych cenach, ze zniżką - 50%. Można tam również skorzystać z profesjonalnej usługi oprawy obrazów w ramach Salonu Oprawy.

Galeria Ram zlokalizowana jest teraz przy ul. Modlińskiej 204 w Warszawie (dojazd od ul. Drogowej) w budynku oddanym do użytku w 2017 r. Na miejscu znajduje się parking dla naszych Klientów. Zapraszamy!

Korzystne ceny
Najwyższa jakość
Szybka dostawa
Bezpieczne zakupy
Przyjazna obsługa

2017 © aluramy.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Sklep internetowy Shoper.pl

Powered by:veneo

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl