Kategorie wpisów
Zapraszamy do świata pełnego inspiracji i nietuzinkowych pomysłów, dzięki którym odmienicie wnętrza swoich mieszkań i domów.
Blog chmura tagów

ramy na wymiar

zamowienia indywidualne

bezpieczne zakupy

Blog wpisy
Elegancja naturalnie – lustro z drewnianą ramą

Magia naturalnego drewna

Naturalna kolorystyka, przyjemne dla oczu odcienie beżu oraz brązu oraz oryginalna faktura, to wszystko wpływa na ponadczasowość drewna w wystroju naszych wnętrz. Drewniane dekoracje wyglądają niezwykle pięknie i elegancko oraz doskonale wpasowują się w praktycznie każde wnętrze. Tworzą w nich przytulny charakter, ciepłą atmosferę oraz specyficzny i niepodrabialny żadnym innym materiałem klimat.

Obrazy z puzzli

Często po wielogodzinnej pracy nad układaniem obrazu z kilku tysięcy puzzli przychodzi czas aby zadać sobie pytanie- co teraz? Zniszczyć puzzle i włożyć z powrotem do pudełka? Wsunąć pod łóżko, lub położyć na szafie? A może powiesić na ścianie? W naszym artykule podpowiadamy jak zamienić układankę w piękny obraz, który będzie zdobił nasze ściany przez długie lata.

Wydrukujemy i oprawimy Twój dyplom

Wydrukujemy i oprawimy Twój dyplom

Dyplomy czy  świadectwa i certyfikaty są dokumentami, które zdecydowanie lepiej prezentują się, gdy są oprawione. Niezależnie czy są w biurze czy w domowym zaciszu, są dokumentami ważnymi i warto oprawiać je z dbałością o szczegóły. Dyplomy mogą być oprawione w wyróżniającą się ramę, mogą także stanowić dla nich delikatne tło.  Niewątpliwą zaletą oprawiania dyplomów jest ich ochrona przed zniszczeniem. Dokument oprawiony w ramę nie będzie poddawany bezpośredniemu wpływowi warunków atmosferycznych czy chłonięciu wilgoci.

Jak oprawić dyplom?

Każde złożone zamówienie na wydrukowanie i oprawienie dyplomu tratowane jest indywidualnie, tak, żeby spełnić oczekiwania klienta. Dzięki dopasowaniu odpowiedniego rodzaju i koloru ramy, w naszym sklepie możemy podkreślić unikalny charakter oprawianych dokumentów i tym samym podkreślić jego wyjątkowe cechy. Najczęściej wybieranymi ramami do dyplomów są te wykonane z drewna, aluminium, passe partout i za pomocą antyram.  Szczególnie do oprawy dyplomów polecamy ramy aluminiowe w aż pięciu kolorach:  białym, czarnym, brązowym, srebrnym i złotym, o nowoczesnym profilu Alu G tworzącym spójną całość z białym passe partout dobranym rozmiarem do dyplomów. Tak oprawiony dyplom nabiera bardzo eleganckiego charakteru. W każdym wnętrzu będzie wyglądał dostojnie i podkreślał charakter dokumentu poświadczającego zdobyte umiejętności.

Oprawa dyplomu dla organizatora i uczestnika kursu

Oferta naszego sklepu to nie tylko oprawianie pojedynczych dyplomów i certyfikatów. Często przygotowujemy kompleksowe wydruki organizatorów kursów - kiedy zlecone zostają nam wydruki wraz z oprawą. Dzięki nowoczesnej technologii, jesteśmy w stanie szybko przygotować wydruk dla całej klasy lub wszystkich uczestników kursów. Dzięki takiej usłudze, firma organizująca kurs nie musi martwić się o jakość materiałów, wręczanych słuchaczom szkolenia lub warsztatu.  

Ramki na dyplomy jako poświadczenie zdobytych umiejętności i nagroda na zakończenie kursu

Dzięki usłudze wydruku i oprawy dyplomów czy certyfikatów dla osób uczestniczących w prelekcjach czy kursach, organizator szkolenia pokazuje, jak traktuje swoich kursantów. Jeśli poświęcił czas na zadbanie o wydruk i dobranie ramki na dyplomy, oznacza to, że oferując kurs przygotował się od początku do końca. Czasami kursy organizowane są poza miejscem zamieszkania - dyplom oprawiony w ramkę pozwoli na powrót do domu z nienaruszonym dyplomem, który można następnie wyeksponować. Dyplom poświadczający o nowych umiejętnościach pozwala czasami uzyskać lepsze warunki zatrudnienia, z kolei po zakończeniu edukacji jest miłym elementem wieńczącym naukę. Warto oprawiać w ramki ważne dokumenty, dbać o nie i w razie potrzeby - móc przedstawić dyplom w zadbanym stanie.

Korzystne ceny
Najwyższa jakość
Szybka dostawa
Bezpieczne zakupy
Przyjazna obsługa

2019 © aluramy.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Sklep internetowy Shoper.pl

Powered by:veneo

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium