Ramy z passe partout

Ramy aluminiowe z passe partout

Dostępne w naszej ofercie, łączą w sobie zalety aluminiowych ram z zaletami rozwiązań znanych z passe partout. Zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami, ramki o profilach Alu G i Alu P, dostępne tylko w ofercie sklepu Aluramy.pl, wyróżniają się nowoczesną formą oraz niepowtarzalnym designem.

Najważniejszą zaleta ram aluminowych z passe partout jest ich uniwersalność zastosowania. Możemy  zastosować je w różnych typach pomieszczeń. Produkty  z aluminium są odporne na wilgoć w powietrzu, skrajne temperatury, oraz działanie szkodników. Sposób oprawiania passe partout pozwala efektownie wyeksponować oprawione dzieło oraz skupić uwagę odbiorcy na konkretnym obrazie lub zdjęciu.

Kupując ramę aluminiową z passe partout, mają Państwo możliwość wyboru pomiędzy frontem szklanym, plexi oraz w obu wariantach uzupełnionych o filtr antyrefleksyjny, który doskonale zapobiega odbijaniu się światła.

Tył ramek aluminiowych z passe partout wykonany jest z płyty HDF o grubości 3mm. Dodatkowo każda rama wyposażona jest w specjalną złączkę wzmacniającą połączenie pomiędzy ramionami oraz specjalne sprężynki dociskowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium