Ramy aluminiowe o profilach Alu G i Alu P, są jednym z naszych flagowych produktów, przygotowywanych w całości przez naszą Firmę. Począwszy od wyciskania aluminium, a kończąc na gotowej do powieszenia ramie. Nasi klienci mogą mieć pewność, że dostarczamy najwyższej jakości produkty zrealizowane w Polsce. To właśnie wysoka jakość profilu aluminiowego gwarantuje elegancką i profesjonalną oprawę.

Ramy aluminiowe

  • Na wymiar
  • «
  • 1
  • »

 

Ramka aluminiowa

To jedną z najpopularniejszych form prezentacji wizualnej różnych materiałów graficznych. Jest niezastąpiona, gdy zależy nam na szybkiej i łatwej wymianie prezentowanych tam treści. Stanowi oprawę lekką, a jednocześnie stabilną i elegancką. Jest gustownym zwieńczeniem zdjęć, obrazów i grafik. Gotowa rama aluminiowa jest idealna także do oprawy certyfikatów, dyplomów, zdjęć i nie tylko. Dzięki dostępności w różnych rozmiarach sprawdzają się dla różnych formatów i kształtów oprawianych prac. Ramki aluminiowe wykonujemy także na specjalne zamówienie – wystarczy tylko podać konkretne wymiary.

Z jednej strony nasze ramy aluminiowe są dyskretne i proste, z drugiej cechują się oryginalnym designem i elegancją, mają w sobie pewną swobodę stylu, grację, zdecydowanie podkreślają piękno oprawionego obrazu lub zdjęcia. Sprawdzają się jako dekoracje prywatnych domów i mieszkań, a także jako dodatek do przestrzeni biurowych, czy gabinetowych, jako nośniki profesjonalnych wyróżnień.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą małych i dużych ram aluminiowych dostępnych w naszym sklepie. Możliwości wyboru wzorów i kolorów, a także rozmiaru ramek są naprawdę nieograniczone.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium