Profil Sur GP

  • «
  • 1
  • »

Ramy drewniane o profilu Sur GP

Ramy drewniane o profilu Sur GP dedykowane są osobom, które cenią sobie połączenie nowoczesnego designu z naturalności drewna. Ramy tego typu sprawiają wrażenie niezwykle lekkich, ponieważ profil Sur GP jest stosunkowo cienki i posiada lekko zaokrąglone ranty. Drewniane wykończenie potęguje wrażenie lekkości i delikatności wykonania.

Drewniane ramy Sur GP to doskonały sposób na wyeksponowanie przeróżnych grafik, fotografii artystycznych oraz innych dzieł. Są one idealnym rozwiązaniem, kiedy chcemy położyć nacisk na ekspozycję treści, dla których rama ma być tylko subtelnym wykończeniem.

Profil Sur GP jest jednym z trzech naszych autorskich projektów w kategorii ram drewnianych, których głównym założeniem jest przede wszystkim wykonanie z dobrego gatunku drewna, bez żadnych domieszek i dodatków. W przypadku profilu Sur GP korzystamy z drewna sosnowego najwyższej jakości.

Ramki z drewna profil Sur GP są dostępne w zestawie z frontem szklanym, plexi oraz w obu wariantach uzupełnionych o filtr antyrefleksyjny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium