Filtruj

Ramy OWZ

Ramy OWZ ( Otwórz, Włóż, Zamknij) to jedna z najpopularniejszych form prezentacji wizualnej różnych materiałów graficznych. Jest niezastąpiona, gdy zależy nam na szybkiej i łatwej wymianie prezentowanych tam treści służące do wielokrotnego użytku. Oprawa od PRZODU ramy. Do każdego rodzaju grafiki, daje prawie nieograniczone możliwości reklamy i prezentacji.

Ramy OWZ mogą tworzyć systemy reklamowe i reprezentacyjne, które sprawdzą się m.in. w biurze, urzędzie, hotelu restauracji, kinie, muzeum, teatrze, na wystawie, targach i innych np. windy 

zobacz
Rama OWZ 21x29,7 (A4) Rama OWZ 21x29,7 (A4)
Producent: GALERIA RAM
Cena: 30,00 zł
szt.
zobacz więcej
zobacz
Rama OWZ 29,7x42 (A3) Rama OWZ 29,7x42 (A3)
Producent: GALERIA RAM
Cena: 60,00 zł
szt.
zobacz więcej
zobacz
Rama OWZ 42x59,4 (A2) Rama OWZ 42x59,4 (A2)
Producent: GALERIA RAM
Cena: 80,00 zł
szt.
zobacz więcej
zobacz
Rama OWZ 59,4x84,1 (A1) Rama OWZ 59,4x84,1 (A1)
Producent: GALERIA RAM
Cena: 90,00 zł
szt.
zobacz więcej
zobacz
Rama OWZ 70x100 Rama OWZ 70x100
Producent: GALERIA RAM
Cena: 140,00 zł
szt.
zobacz więcej

 

Ramy OWZ są jedną z najpopularniejszych form prezentacji różnego rodzaju informacji graficznych oraz komunikatów tekstowych. Zawieszona rama z plakatem będzie mogła stworzyć przestrzeń reklamową zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Korzystanie z tablic tego typu rekomendowane jest w szczególności budynkom użyteczności publicznej, jak na przykład: kina, biblioteki, szkoły czy budynki mieszkalne.

Głównym atutem tablic OWZ jest ich wysoce praktyczny mechanizm: Otwórz-Włóż-Zamknij. Oparty jest on na systemach zatrzaskowych, które pozwalają na wymianę plakatu informacyjnego w zaledwie kilkanaście sekund, ponieważ wnętrze ramy otwierane jest od przodu.

Ramy OWZ wykonane są ze szczególną starannością, z materiałów odpornych na uszkodzenia, jakie mogłyby powstać w wyniku częstej eksploatacji. Regularne otwieranie i zamykanie tablic bynajmniej nie doprowadzi do szybkiego wyrobienia się ich mechanizmu, inaczej niż w przypadku tradycyjnych antyram.

Ramy OWZ posiadają folię antyrefleksyjną, która zapewnia wysoki komfort oglądania zaprezentowanej ekspozycji. To właśnie dzięki powłoce antyrefleksyjnej tablice mogą być wywieszone w każdym miejscu, niezależnie od nasłonecznienia. Ramy OWZ firmy Aluramy wykonane są ze srebrnego anodowanego aluminium o profilu szerokości 25 mm, gdzie narożniki cięte są pod kątem 45 stopni.

Korzystne ceny
Najwyższa jakość
Szybka dostawa
Bezpieczne zakupy
Przyjazna obsługa

2020 © aluramy.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Sklep internetowy Shoper.pl

Powered by:veneo

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium