Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

 

Ramy OWZ są jedną z najpopularniejszych form prezentacji różnego rodzaju informacji graficznych oraz komunikatów tekstowych. Zawieszona rama z plakatem będzie mogła stworzyć przestrzeń reklamową zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Korzystanie z tablic tego typu rekomendowane jest w szczególności budynkom użyteczności publicznej, jak na przykład: kina, biblioteki, szkoły czy budynki mieszkalne.

Głównym atutem tablic OWZ jest ich wysoce praktyczny mechanizm: Otwórz-Włóż-Zamknij. Oparty jest on na systemach zatrzaskowych, które pozwalają na wymianę plakatu informacyjnego w zaledwie kilkanaście sekund, ponieważ wnętrze ramy otwierane jest od przodu.

Ramy OWZ wykonane są ze szczególną starannością, z materiałów odpornych na uszkodzenia, jakie mogłyby powstać w wyniku częstej eksploatacji. Regularne otwieranie i zamykanie tablic bynajmniej nie doprowadzi do szybkiego wyrobienia się ich mechanizmu, inaczej niż w przypadku tradycyjnych antyram.

Ramy OWZ posiadają folię antyrefleksyjną, która zapewnia wysoki komfort oglądania zaprezentowanej ekspozycji. To właśnie dzięki powłoce antyrefleksyjnej tablice mogą być wywieszone w każdym miejscu, niezależnie od nasłonecznienia. Ramy OWZ firmy Aluramy wykonane są ze srebrnego anodowanego aluminium o profilu szerokości 25 mm, gdzie narożniki cięte są pod kątem 45 stopni.

Korzystne ceny
Najwyższa jakość
Szybka dostawa
Bezpieczne zakupy
Przyjazna obsługa

2020 © aluramy.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Sklep internetowy Shoper.pl

Powered by:veneo

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium