Antyramy plexi antyrefleksyjna

Antyrama plexi antyrefleksyjna

W przeciwieństwie do innych typów ram dostępnych na rynku, antyramy nie posiadają wystającej zewnętrznej listwy, dzięki czemu nie odwracają one uwagi od oprawionego w nie dzieła. Antyrama plexi antyrefleksyjna różni się od zwykłej plexi rodzajem wykonania przedniej szyby. W tym przypadku szyba jest pokryta cienką warstwą specjalnej powłoki rozpraszającej i zmniejszającej odbicie światła. Dzięki tej technologii antyramę antyrefleksyjną można stosować w mocno oświetlonych pomieszczeniach.

Antyrama - plexi antyrefleksyjna idealnie nadaje się do oprawiania grafik w galeriach sztuki, na różnych wystawach czy w muzeach. Dzięki wykorzystaniu szyby plexi antyrefleksyjnej każdy szczegół będzie dobrze widoczny nawet w pełnym słońcu, a refleksy, jakie mają miejsce w przypadku zwykłej plexi zostają całkowicie wyeliminowane.

Dodatkowo, antyrama plexi antyrefleksyjna posiada zabezpieczenie przed promieniami UV. Obecność promieniowania ultrafioletowych powoduje, że z czasem papier może żółknąć. Szyby plexi pokryte antyrefleksyjną powłoką całkowicie eliminują ten problem.

Dzięki temu, że materiał plexi jest bezpieczniejszy od szkła, antyramy zrobione z tego materiału można z powodzeniem stosować w pomieszczeniach, gdzie przebywają dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium