Opcje przeglądania

Dyplom najczęściej zostaje zaprezentowany na ścianie w jednym celu: ma on przekazywać krótką informację o ważnym osiągnięciu czy też o zdobytych umiejętnościach. Przedstawiony tak dokument używany jest jako swego rodzaju reklama.

Oprawę dyplomów wykonujemy z najwyższą precyzją i dbałością o detale. Jeżeli prowadzą Państwo szkolenia, kursy czy też chcą wydrukować, a następnie rozdać oprawione dyplomy dla całej klasy, chętnie służymy pomocą. Każde takie zlecenie jest wyceniane indywidualnie – wystarczy wysłać wiadomość mailową na adres: piotr@aluramy.pl

Oprawa dyplomów

Antyrama Plexi 21x29,7 (A4) Antyrama Plexi 21x29,7 (A4)
Producent: GALERIA RAM
Cena: 4,20 zł
szt.
zobacz więcej
Antyrama Szkło 21x29,7 (A4) Antyrama Szkło 21x29,7 (A4)
Producent: GALERIA RAM
Cena: 9,00 zł
szt.
zobacz więcej
Passe Partout Roma 30x40 Passe Partout Roma 30x40
Producent: GALERIA RAM
Cena: 15,00 zł
szt.
zobacz więcej
Passe Partout Metalic 30x40  Passe Partout Metalic 30x40
Producent: GALERIA RAM
Cena: 35,00 zł
szt.
zobacz więcej

Profesjonalna oprawa dyplomów

Naszych klientów traktujemy indywidualnie – każde zamówienie jest przez nas rozpatrywane wedle ich wyjątkowych potrzeb i upodobań. Dopasowując odpowiednio rodzaj i kolor ramy, możemy podkreślić unikalny charakter oprawianych dokumentów i tym samym uwydatnić ich wyjątkowe cechy.

Powieszony na ścianie dyplom przez swoje nienachalne oddziaływanie podniesie status uhonorowanej osoby i zapewni o jej kompetencjach. Wśród specjalistów z rozmaitych dziedzin ekspozycja dyplomów i certyfikatów jest jednym z działań mających pomóc w budowaniu prestiżowego nazwiska oraz zdobyciu uznania w danym środowisku.

Oprócz standardowej oprawy (ramami z drewna, aluminium, passe partout oraz za pomocą antyram) wykonujemy również zamówienia indywidualne dla klientów posiadających dokumenty o nietypowym formacie czy też takich życzących sobie oprawy dyplomów w większej ilości (np. dyplomy dla wszystkich uczestników kursu lub dyplomy dla uczniów całej klasy czy dyplomy dla dzieci).

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. W przypadku pytań chętnie służymy pomocą - wystarczy skontaktować się z nami drogą mailową, pisząc na adres: piotr@aluramy.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium