Promocje
Antyrama Plexi 10x15
Antyrama Plexi 10x15
2,00 zł 1,50 zł
szt.
Antyrama Plexi Antyrefleksyjna 10x15
Antyrama Plexi Antyrefleksyjna 10x15
2,00 zł 1,50 zł
szt.

na WYMIAR

Ramy na wymiar to oprawy, które dobrze sprawdzą się, gdy obraz ma nietypowy rozmiar. Jeśli dodatkowo podejrzewamy, że w pomieszczeniu może panować wilgoć, to lepiej zrezygnować z ram drewnianych.

Dlatego chcemy Państwu zaproponować aluminiowe ramy na wymiar, które nie są wrażliwe na wilgoć oraz na wysokie i niskie temperatury. Ponadto, tak oprawione obrazy są lekkie i tanie, a ich czyszczenie nie wymaga stosowania specjalistycznych środków.

Wielu producentów oferuje swoim Klientom tylko kilka najbardziej popularnych typów ramek z aluminium. Mogą pasować do większości obrazów, czy ilustracji kupionych w sklepach z dekoracjami. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy nasz obraz jest wyjątkowo duży, albo ma specyficzne wymiary?

Właśnie w takiej sytuacji najlepiej sprawdzą się ramy na wymiar z aluminium, które chcemy Państwu zaproponować. Należy pamiętać, że odpowiednia oprawa to nie tylko ładna i elegancka dekoracja. To przede wszystkim ochrona fotografii, czy malowidła przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznym i kurzem.

Ramki aluminiowe są proste i eleganckie, ponadto dobrze komponują się z nowoczesnymi meblami. Sprawdzą się jako dekoracje prywatnych domów i mieszkań. Taką ramkę można wykorzystać także do oprawy wyróżnień i certyfikatów w gabinecie, czy biurze.

Wygląd każdej ramy produkowanej na wymiar zaczynamy od indywidualnej rozmowy z Klientem. Zanim zaczniemy jakiekolwiek prace, zawsze chcemy poznać Państwa pomysły i opinie. Szczególną uwagę przykładamy do detali ramy, ponieważ to właśnie one nadają oprawianemu dziełu wyjątkowy charakter.

Jeśli chcecie Państwo, aby Wasze dekoracje zyskały niepowtarzalny i unikatowy wygląd, to aluminiowe ramy na wymiar są właśnie tym rozwiązaniem, którego szukacie.

Korzystne ceny
Najwyższa jakość
Szybka dostawa
Bezpieczne zakupy
Przyjazna obsługa

2017 © aluramy.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Sklep internetowy Shoper.pl

Powered by:veneo

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl