na WYMIAR

  • Na wymiar
  • Na wymiar
  • «
  • 1
  • »

Ramy aluminiowe na wymiar

To oprawy, które dobrze sprawdzą się, gdy obraz ma nietypowy rozmiar. Jeśli dodatkowo podejrzewamy, że w pomieszczeniu może panować wilgoć, to lepiej zrezygnować z ram drewnianych.

Dlatego chcemy Państwu zaproponować aluminiowe ramy na wymiar, które nie są wrażliwe na wilgoć oraz na wysokie i niskie temperatury. Ponadto, tak oprawione obrazy są lekkie i tanie, a ich czyszczenie nie wymaga stosowania specjalistycznych środków.

Wielu producentów oferuje swoim Klientom tylko kilka najbardziej popularnych typów ramek z aluminium. Mogą pasować do większości obrazów, czy ilustracji kupionych w sklepach z dekoracjami. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy nasz obraz jest wyjątkowo duży, albo ma specyficzne wymiary?

Właśnie w takiej sytuacji najlepiej sprawdzą się ramy na wymiar z aluminium, które chcemy Państwu zaproponować. Należy pamiętać, że odpowiednia oprawa to nie tylko ładna i elegancka dekoracja. To przede wszystkim ochrona fotografii, czy malowidła przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznym i kurzem.

Ramki aluminiowe są proste i eleganckie, ponadto dobrze komponują się z nowoczesnymi meblami. Sprawdzą się jako dekoracje prywatnych domów i mieszkań. Taką ramkę można wykorzystać także do oprawy wyróżnień i certyfikatów w gabinecie, czy biurze.

Wygląd każdej ramy produkowanej na wymiar zaczynamy od indywidualnej rozmowy z Klientem. Zanim zaczniemy jakiekolwiek prace, zawsze chcemy poznać Państwa pomysły i opinie. Szczególną uwagę przykładamy do detali ramy, ponieważ to właśnie one nadają oprawianemu dziełu wyjątkowy charakter.

Jeśli chcecie Państwo, aby Wasze dekoracje zyskały niepowtarzalny i unikatowy wygląd, to aluminiowe ramy na wymiar są właśnie tym rozwiązaniem, którego szukacie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium