Opcje przeglądania

alu P

  • Na wymiar
  • «
  • 1
  • »

Ramy aluminiowe Alu P na wymiar

Dostępne w ofercie naszego sklepu to autorski projekt, stworzony od początku do końca przez naszą Firmę. Wyprodukowane z najwyżej jakości materiałów i dbałością o każdy szczegół. Ramy aluminiowe Alu P na wymiar łączą w sobie prostą, ale zarazem elegancką formę, idealną do każdego rodzaju przestrzeni. Możliwość precyzyjnego dopasowania rozmiaru ramy aluminiowej do obrazu to jej główna zaleta.

Rama aluminiowa o profilu Alu P została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami, a jej oryginalny design i nowoczesna forma wyróżniają ją wśród innych ramek aluminiowych dostępnych na rynku. Ramy aluminiowe są najczęściej wybieranym produktem do oprawy fotografii, plakatów, czy dyplomów ze względu na swoją uniwersalność i możliwość szybkiej i prostej wymiany prezentowanego obrazu.

Decydując się na ramę aluminiową Alu P na wymiar mają Państwo możliwość wyboru między frontem ze zwykłego szkła float, szkła antyrefleksyjnego, zwykłego bądź bezbarwnego plexi lub plexi antyrefleksyjnego.

Tył ram na wymiar o profilu Alu G wykonany jest z płyt HDF o grubości 3mm. W zależności od wielkości ramy aluminiowej, jak i samego obrazu, z tyłu na płycie HDF montowany jest odpowiedni rozmiar wieszaka. Każda z ram aluminiowych na wymiar posiada dodatkowo zamontowaną złączkę wzmacniającą łączenie między ramionami ramy oraz specjalnie montowane przez naszą Firmę dodatkowe sprężyny dociskowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium