Ramy Drewniane Profil Sur GPJ (płaski/wysoki)

  • 1
  • |
  • 2

Ramy drewniane o profilu Sur GPJ

Ramy drewniane o profilu Sur GPJ wyróżniają się spośród pozostałych profili autorskich naszej firmy. Charakteryzuje je przede wszystkim wytrzymała konstrukcja i mocne, wyraziste krawędzie. Ramy z drewna Sur GPJ są grubsze od naszych pozostałych modeli ram drewnianych dzięki czemu oprawiona w nie grafika zyskuje wymiar przestrzenny.

Ramy drewniane Sur GPJ świetnie sprawdzą się jako oprawa prac o niewielkich wymiarach, jak również zwieńczenie grafik i obrazów o dużych gabarytach. Dzięki wysokiej jakości drewna i specjalnemu kształtowi ramy, zapewniają one również wytrzymałość na obciążenie przy bardzo dużych projektach graficznych.

Drewniane ramki o profilu GPJ będą się bardzo dobrze prezentować samodzielnie oraz jako oprawa zestawu kilku mniejszych ram. Zestawem można idealnie zapełnić przestrzeń wolnej ściany.

Ramy są dostępne zarówno w opcji naściennej do powieszenia, jak również w opcji z nóżką do postawienia. Mogą służyć jako dekoracji biurka, komody czy kominka.

Wszystkie ramy z drewna produkowane przez nas w oparciu o profil Sur GPJ posiadają naturalny kolor z widocznymi słojami drewna sosnowego. Naturalny rysunek słojów sprawia, że każda rama jest niepowtarzalna i wyjątkowa. W celu zabezpieczenia surowca, wszystkie nasze ramy są w końcowym etapie produkcji są lakierowane w celu ochrony drewna.

Korzystne ceny
Najwyższa jakość
Szybka dostawa
Bezpieczne zakupy
Przyjazna obsługa

2020 © aluramy.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Sklep internetowy Shoper.pl

Powered by:veneo

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium