O nas

Celem działalności sklepu jest dostarczanie najwyższej jakości usług i wyrobów ramiarskich łączących technologię ze stylem. Dbamy o to, aby powierzone nam przez każdego Klienta zlecenie zostało wykonane z zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań, a sama oprawa dobrana ze smakiem i stylem właściwym dla dzieła.

My wiemy co zrobić, żeby wydobyć z dzieła to co najpiękniejsze i podkreślić jego charakter. Potwierdza to nasze wieloletnie doświadczenie i zadowoleni Klienci.

Skorzystaj z naszego doradztwa i profesjonalizmu!

Wieloletnie tradycje

W 1951 roku mój dziadek Piotr Krysztofek założył w Radomsku firmę, której działalność początkowo opierała się o prace typowo szklarskie. Swoją pasją zaraził syna, czyli mojego tatę – Bogdana, któremu przekazał wszelkie potrzebne w tym zawodzie umiejętności. Od 2006 roku kierowanie rodzinną firmą spoczywa na moich barkach. Wraz z rozwojem firmy działalność została poszerzona o usługi związane z oprawą obrazów i do dziś, jest to jedna z naszych flagowych usług w bogatej ofercie. Mimo rozwoju technologii, który umożliwia wykonywanie ogromnej liczby zleceń w krótkim czasie, my w dalszym ciągu stawiamy na jakość. Oprawa obrazów, którą oferujemy wykonywana jest zgodnie z niezmiennymi zasadami rzemiosła ramiarskiego. Naszą dewizą jest dostarczanie najwyższej jakości usług i produktów, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Służymy dobrą radą

Do każdego zlecenia złożonego przez klienta podchodzimy indywidualnie, starając się dobrać najlepsze możliwe rozwiązanie. Pomożemy doradzić w wyborze odpowiedniego produktu lub usługi, tak by osiągnąć najlepszy efekt. „Jakość wynikająca z tradycji” to nasze motto. Oprócz umiejętności i profesjonalnego sprzętu oddajemy w Państwa ręce ponad pół wieku bezcennych doświadczeń w branży. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni. Zapraszamy serdecznie do naszych salonów i pracowni w Warszawie, a także w Radomsku.

Sklep www.aluramy.pl jest prowadzony przez firmę:

GALERIA RAM
Ul. Modlińska 204 (wjazd od ul.Drogowej)
03-119 Warszawa
tel. 512-044-291

NIP 772-188-72-09
REGON 100080987
Wpis do Ewidencji działalności gospodarczej Prezydenta m.st. Warszawy: 434913

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium