sur G

  • Na wymiar
  • Na wymiar
  • «
  • 1
  • »

Ramy drewniane na wymiar Sur G

To jeden z naszych autorskich projektów, dostępny jedynie w sklepie Aluramy.pl. Linia ta jest wykonywana z najwyższej jakości drewna surowego – sosnowego. Cechą charakterystyczną ramek drewnianych na wymiar Sur G jest innowacyjna, wyprofilowana krawędź, która nadaje ramie lekko owalny kształt. Dzięki temu zabiegowi ramy drewniane stają się wizualnie lżejsze i subtelniejsze. Ramę drewnianą na wymiar Sur G charakteryzuje zaokrąglony wałek, o wymiarach 20mm/20mm.

Ramy drewniane sprawdzą się w większości typów pomieszczeń. Łączą one w sobie klasykę i elegancję, jaką posiadają wyroby z drewna, z nowoczesnością wykonania. Bardzo dobrze prezentują się pojedynczo, jak i w większej ilości, tworząc przepiękną i elegancką galerię ram. Największą zaletą drewnianych ram na wymiar jest fakt, iż są one specjalnie tworzone z myślą o indywidualnych potrzebach klientów. Idealnie sprawdzą się w oprawie certyfikatów, dyplomów, zdjęć i nie tylko.

Drewniane ramy na wymiar o profilu Sur G są lakierowane i profesjonalnie zabezpieczane przed niepożądanym działaniem warunków atmosferycznych oraz szkodników. Klienci mają wybór pomiędzy frontem wykonanym z plexi, szkła, bądź plexi antyrefleksyjnego, czy też szkła antyrefleksyjnego. Każda gotowa rama na wymiar posiada dwa wieszaki, do zawieszenia obrazu w pionie lub poziomie. Mając na uwadze bezpieczeństwo ram w transporcie, gotowe produkty pakowane są w narożniki kartonowe i folie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium