sur GPJ

  • Na wymiar
  • «
  • 1
  • »

Ramy drewniane na wymiar Sur GPJ

To specjalny projekt, oparty o nowatorskie rozwiązania stosowane przy wyrobie ramek drewnianych. Ich kolekcja charakteryzuje się niezwykle wytrzymałą konstrukcją i mocnymi, wyrazistymi krawędziami, co zapewnia oprawionej grafice, czy fotografii bardziej przestrzenny wymiar. Rama drewniana na wymiar Sur GPJ jest wykonana z grubszych elementów najwyższej jakości drewna sosnowego, bez zbędnych domieszek, o wymiarach  20mm/36mm.

Ramy drewniane na wymiar o profilu Sur GPJ idealnie sprawdzą się w przypadku wielkoformatowych projektów, ze względu na swój specjalny, grubszy, a co za tym idzie bardziej wytrzymały kształt ramy. Nie oznacza to jednak, iż nie nadają się one do mniejszych obrazów, wręcz przeciwnie. Taka rama drewniana będzie idealnym zwieńczeniem każdego dzieła, nada mu głębi i wyrazistości. Z pewnością obraz oprawiony w tego rodzaju ramę zwróci na siebie uwagę.

Drewniane ramy na wymiar Sur GPJ są profesjonalnie lakierowane i zabezpieczane przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych, czy szkodników. Decydując się ten model ramy na wymiar, mają Państwo do wyboru front ze zwykłego plexi lub szkła, bądź plexi/szkła antyrefleksyjnego. Warto zaznaczyć, iż każda z naszych ram drewnianych na wymiar posiada z tyłu odpowiedni wieszak, aby obraz mógł zostać zawieszony zarówno w pionie, jak i poziomie. Zwracając również szczególną uwagę na bezpieczny transport naszych ram, pakujemy je w narożniki kartonowe, jak i folie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium