Układanie puzzli to nie tylko świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, ale również doskonały pomysł, by oprawić je w ramę i udekorować ściany w mieszkaniu, wieszając na nich własnoręcznie ułożony obraz z puzzli.

Oprawa puzzli

  • Na wymiar
  • Na wymiar
  • Na wymiar
  • Na wymiar

Jak oprawić puzzle?

W zależności od potrzeb klienta można umieścić je w pięknej aluminiowej ramie lub w eleganckiej antyramie. Ze względu na różnorodność rozmiarów, ramy do oprawy puzzli wykonywane są na wymiar.

Puzzle, które do niedawna kojarzyły się głównie z zajęciem dla dzieci, dziś coraz częściej trafiają w gusta dorosłych. Układając je, ludzie odprężają się i zapominają o codziennych problemach. Po ukończeniu pracy często chcą pochwalić się efektem, oprawiając puzzle w ramę.

Jak powiesić puzzle na ścianie?

Najważniejsze jest odpowiednie pobranie wymiarów po złożeniu obrazu z puzzli. Nie należy sugerować się tym, co jest napisane na opakowaniu. Często zdarza się, że wymiary te różnią się od rzeczywistych o kilka milimetrów, co sprawia, że rama do puzzli będzie źle dopasowana: obraz będzie się przesuwał, a puzzle rozdzielać. Z tego powodu ważne jest, by dokładnie zmierzyć ułożone puzzle i podać wymiary rzeczywiste obrazu.

W naszej ofercie mamy do wyboru dwa rodzaje oprawy do puzzli: ramy aluminiowe w kilku różnych kolorach oraz klasyczne antyramy z plexi lub z szybą. Wszystkie produkty są dedykowane puzzlom i mogą posiadać powłokę antyrefleksyjną, która niweluje odblaski i refleksy światła podczas oglądania pracy. Zarówno ramy aluminiowe, jak i antyramy do oprawy puzzli robione są na wymiar, by były idealnie dopasowane do rozmiarów pracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium