sur GP

  • Na wymiar
  • Na wymiar
  • «
  • 1
  • »

Ramy drewniane na wymiar Sur GP

Ramy drewniane zostały zaprojektowane przez naszych projektantów z myślą o osobach ceniących klasyczną naturalność drewna, połączoną z nowoczesnym designem i wykonaniem. Wykonane zostały  z wysokiej jakości drewna sosnowego, bez żadnych domieszek i dodatków. Ramę drewnianą na wymiar Sur GP charakteryzują stosunkowo cienkie listwy o wymiarach 20mm/10mm i lekko zaokrąglone ranty.

Drewniane ramy na wymiar o profilu Sur GP to idealna oprawa dla przeróżnych dzieł, zaczynając od fotografii, plakatów, grafik, kończąc na portretach i obrazach. Cienkie ramki  to doskonały wybór, gdy nie chcemy, aby dzieło zostało przytłoczone przez oprawę. Z ramami drewnianymi na wymiar Sur GP każdy obraz będzie wyglądał niezwykle stylowo i elegancko. Co więcej, nadają one wnętrzom przytulniejszy i subtelniejszy charakter oraz pasują do większości pomieszczeń.

Każda z ram drewnianych na wymiar Sur GP jest przez nas lakierowana i zabezpieczona w profesjonalny sposób przed działaniem wody, czy zmiennych temperatur i szkodników. Gotowa rama na wymiar składa się z drewnianego stelażu i frontu wykonanego ze zwykłego szkła lub plexi, bądź szkła/plexi antyrefleksyjnego. Wszystkie ramki na wymiar posiadają z tyłu odpowiednie wieszaki, do zawieszenie obrazu w orientacji pionowej, bądź poziomej. Nasze ramy drewniane na wymiar pakujemy w narożniki kartonowe oraz folię, aby zapobiec uszkodzeniom podczas transportu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium