Każdy z nas posiada jakieś ważne zdjęcie, obraz, grafikę, dyplom czy inny dokument – przedmioty, które mają znaczenie osobiste i przypominają o ważnych faktach z naszego życia. Aby je odpowiednio upamiętnić, chcemy zadbać o ich oprawę. Nasze ramki z tworzywa sztucznego idealnie odpowiadają na tę potrzebę.

Ramki z tworzywa WIK

Zalety ram z tworzywa sztucznego

Jakie są ich atuty? Przede wszystkim ramki plastikowe to połączenie prostoty i użytkowości z elegancją. Te dwie właściwości nadają naszym ramkom z tworzywa bardzo praktyczny charakter. Nie tylko bardzo dobrze prezentują się bez względu na otoczenie, ale można je łatwo oczyścić z różnych zabrudzeń. Dzięki odpowiedniej technice wykonania ramy z tworzywa sztucznego są wytrzymałe i sprawdzają się w rozmaitych aranżacjach.

Kiedy ramy z tworzywa sztucznego to dobry wybór?

Kolekcja ramek z tworzywa to atrakcyjna propozycja dla tych, którzy cenią sobie stylowe wnętrza z godną oprawą szczególnie cennych pamiątek. Klienci mają do dyspozycji paletę 22 atrakcyjnych kolorów ramek, aby móc wybrać najwłaściwszą dla siebie kompozycję – dopasowaną do charakteru zdjęcia, obrazu czy dyplomu ukończenia szkoły lub certyfikatu kwalifikacji.

Przednia szyba w ramkach z tworzywa sztucznego może być wykonana ze szkła lub plexi. Ta druga opcja doskonale sprawdzi się w domach, w których mieszkają małe dzieci lub zwierzęta, które mogą zrzucić ramkę ze ściany. Dodatkowo, zarówno szkło, jak i plexi mogą być pokryte powłoką antyrefleksyjną, odbijającą światło i zabezpieczającą dzieło przed wpływem promieni UV.

Nasze ramki z tworzywa można w zależności od indywidualnych potrzeb zawieszać na ścianie czy postawić na biurku lub regale. Ramki oferujemy zarówno w kilku podstawowych rozmiarach. Dostępne są również ramy z tworzywa sztucznego na wymiar, dostosowane do potrzeb klienta, na specjalne zamówienie, w niestandardowym rozmiarze.

Na życzenie klienta oferujemy tyły naszych ramek wykonane z płyty HDF, o grubości 3 mm. Uwzględniając wymiary obrazu oraz ramy, na płycie HDF montujemy odpowiednio mały lub duży wieszak.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium