Opcje przeglądania

 Co to jest passe partout? Passe partout (passepartout, wym. paspartu) to rodzaj oprawy w postaci kartonowej ramki, najczęściej o prostokątnym kształcie, zasłaniająca brzeg obrazu, która ma na celu ochronę przed zniszczeniem oraz nadanie eleganckiego wyglądu.

Passe partout

  • Na wymiar
Passe Partout 29,7x42 ( A3) Passe Partout 29,7x42 ( A3)
Producent: GALERIA RAM
Cena: 14,00 zł
szt.
zobacz więcej
Passe Partout Roma 30x40 Passe Partout Roma 30x40
Producent: GALERIA RAM
Cena: 15,00 zł
szt.
zobacz więcej
Passe Partout Roma 40x50 Passe Partout Roma 40x50
Producent: GALERIA RAM
Cena: 26,00 zł
szt.
zobacz więcej

 

Ramy passe-partout

Nasza firma, oprócz szerokiego wybory tradycyjnych obramowań oraz antyram, posiada w ofercie również możliwość oprawy typu passe partout. Wybór tego rozwiązania sprawi, że Państwa obraz zostanie przyozdobiony wysokiej jakości, estetyczną ramką, która ochroni go przed ewentualnym nadmiarem wilgoci, oddzielając pracę od szyby lub plexi.

Oprawę tego typu można wykorzystać na przykład jako wklejaną do albumu czy książki kartę. Passe partout nadaje się również do oprawy wycinanek, haftów, zasuszonych roślin, niewielkich wyrobów jubilerskich, wszelkiego rodzaju płaskich przedmiotów czy papierowych ilustracji wykonanych ręcznie. Coraz popularniejsze stają się również ramki na zdjęcia z passe partout, które nadają fotografiom wrażenie trójwymiarowości.

O czym należy pamiętać przy wyborze passe partout? Przede wszystkim o wyborze odpowiedniego rozmiaru w taki sposób, by grafika była otoczona estetyczną, szeroką ramką tworzącą tło dla obrazka. W przypadku niestandardowych rozmiarów pracy, istnieje również możliwość stworzenia passe partout na wymiar, dzięki czemu zostanie ona dopasowana idealnie do twoich potrzeb.

Warto wspomnieć również o tym, że passe partout oprócz wysokiej estetyki, ochrony przed zniszczeniem oraz trwałości wykonania charakteryzuje także niewielki koszt – w przypadku niewielkich obramowań cena ramki passe partout mieści się w zaledwie kilku złotych. Ponadto oprawa ta jest bardzo lekka, dzięki czemu mogą Państwo powiesić ją niemal w każdym miejscu.

Ramki passe partout

Wszystkie nasze ramy są wykonane z należytą precyzją i dbałością o szczegóły. Do produkcji wykorzystujemy jedynie materiały najwyższej jakości oraz surowce przyjazne dla środowiska. Obramowanie passe partout nie jest wyjątkiem od tej reguły. Oprawa nie traci kolorów, nie blaknie i nie ulega przebarwieniom, nawet po latach użytkowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium