Dyplomy i certyfikaty jako idealne uzupełnienie biura

Oprawy zdjęć potrafią dodać każdemu wnętrzu niepowtarzalnej energii i podkreślić jego wyjątkowość. Dodatki umieszczone w odpowiednim miejscu, najlepiej na wysokości wzroku lub rekomendowanej przez dekoratorów odległości 150 – 160 cm nad podłogą, sprawiają, że pomieszczenie staje się bardziej przytulne, klimatyczne i nastrojowe. Warto również pamiętać, aby zdjęcia czy plakaty rozmieszać w optymalnej odległości od mebli. Inaczej dobieramy ramy i dodatki do kuchni, pokoju dziennego, sypialni czy łazienki, ponieważ wygląd każdego wnętrza ma prezentować jego indywidualny temperament.

Dyplomy i certyfikaty jako idealne uzupełnienie biura

Dyplomy i certyfikaty to świetna dekoracja pomieszczeń biurowych

Aranżacja, wygodne meble i idealnie dobrane dodatki, w postaci obrazów, plakatów czy dyplomów, działają na nastawienie pracowników oraz stanowią wizytówkę przedsiębiorstwa. Umieszczanie na ścianach certyfikatów, dyplomów, plakatów i zdjęć jest istotne dla firm, które często goszczą klientów w swoim biurze. Warto promować siebie również na terenie zakładu, szczególnie dlatego, że takie elementy pomogą przyciągnąć nowych klientów i podtrzymać w świadomości tych obecnych, że świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Warto pamiętać, że niezależnie od tego, czy na ścianie zawiesimy plakat czy dyplom, za każdym razem atrakcyjniej będzie prezentować się w antyramie szklanej lub jego lżejszym zamiennikiem w postaci antyramy plexi.

Dlaczego antyramy są lepsze niż drewniane ramki?

Antyramy z plexi są idealnym zamiennikiem dla ram z drewna czy ich kolorowych, aluminiowych odpowiedników, ponieważ nie odwracają uwagi od zawartości oraz są znacznie lżejsze. Świetnie komponują się ze zdjęciami, plakatami czy karykaturami, ale rewelacyjnie sprawdzają się również w przypadku, gdy chcemy oprawić dyplomy, certyfikaty i inne wyróżnienia. Chronią oprawione dzieła przed kurzem i promieniami słonecznymi, a ich neutralna forma nie odwraca uwagi od zawartej na nich treści. Warto zatem umieścić na ścianie swojego biura, oprawione w antyramę wyróżnienia, które są potwierdzeniem kwalifikacji, doświadczenia i kompetencji. Dla tych, którzy chcą uniknąć „efektu lustra”, czyli odbijania się twarzy, przy przyglądaniu się pracy czy nadmiernego odbijania się światła, proponujemy antyramy z plexi z antyrefleksem.

Czym charakteryzują się antyramy antyrefleksyjne?

Antyrefleks wielu z nas najbardziej kojarzy się z okularami, których użytkownicy cenią sobie komfort widzenia, walory użytkowe i estetykę szkieł. Jego właściwości umożliwiają użytkownikom bardziej komfortowe korzystanie z produktu, ponieważ powierzchnia antyrefleksyjna eliminuje odblaski i refleksy. Cechy powłok antyrefleksyjnych podczas ostatnich lat zyskały bardzo duże zainteresowanie na rynku i obecnie stosowane są również do produkcji antyram antyrefleksyjnych.

 

Oprawa dyplomów powinna być wykonywana z najwyższą precyzją i dbałością o detale, tak aby w żaden sposób nie dopuścić do uszkodzenia dokumentu. Zdajemy sobie sprawę z wagi tego typu dokumentów, w związku z tym rozpatrujemy każde zamówienie indywidualnie, skupiając się na potrzebach i upodobaniach naszych klientów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium